"НУМО - ХЛОПЦІ!"

Дата: 07.12.2018 10:11

7 грудня з нагоди Дня Збройних сил України у Плисківському СБК відбувся вечір для старшокласників "НУМО - ХЛОПЦІ!".
Вечір проходив у форматі спортивних змагань. Хлопці показали, як готуються до захисту своєї Вітчизни, продемонстрували свої знання і вміння з допризивної підготовки, свої силові якості, кмітливість, спритність.
Перший конкурс полягав у відтворенні елементу з "гопака". В другому - учасники намагалися з одного удару забити цвях у колоду. В третьому - влучно попасти в ціль. В четвертому - гравці перевіряли уважність. Потім почалися спортивні конкурси: арм-реслінг, віджимання, стрибки в мішках. І фінальним конкурсом було змагання на ерудицію. Після - провели вручення призів команді переможцю.