НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПРИПИНЕНО ДІЯЛЬНІСТЬ НЕЗАКОННОЇ АЗС

Дата: 10.12.2018 09:44

Діяльність нелегальних заправних станцій призводить до втрат бюджетних надходжень тастановить загрозу екології та безпеці регіону і його мешканців. Тому, фіскальні органи приділяють першочергову увагу боротьбі з таким протизаконним «бізнесом».

Податковою міліцією ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з працівниками прокуратури та Національної поліції встановлено, що на одній з АЗС в області реалізація паливно-мастильних матеріалів та скрапленого газу здійснювалась без необхідних документів.

Відповідні дозволи необхідні у зв’язку з тим, що автозаправні станції є об'єктами підвищеної небезпеки.

Внаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено понад 28 тис. літрів палива таобладнання для його реалізації. Загальна вартість вилученого становить 1 млн. 350 тис. гривень.

За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою зареєстроване кримінальне провадження  ч. 1 ст. 272 КК України.