З Днем автомобіліста!

Дата: 28.10.2018 09:42

День автомобіліста в Україні щороку святкують в останню неділю жовтня. У 2018 році цей день припадає на 28 жовтня. Це офіційне свято всіх працівників дорожньо-транспортної галузі – не лише тих, хто за кермом.
Офіційно День автомобіліста і дорожника, або День водія, як його називають в народі, святкують в Україні з 1993 року. Це свято заснували, щоб показати важливість роботи працівників автотранспорту та дорожної галузі – наскільки вони спрощують наше життя і роблять його зручнішим.
Головними винуватцями свята є професійні водії – шофери автобусів, трамваїв, тролейбусів, вантажівок тощо. Також День автомобіліста стосується людей, які обслуговують транспортні засоби та займаються їхнім виробництвом – шиномонтажників, автослюсарів, механіків, автомобільних інженерів і конструкторів, керівників і співробітників транспортних підприємств.
Водночас День автомобіліста святкують не лише професійні водії чи працівники автодорожньої галузі, а й любителі – всі, хто водить машину.
У Плисківській ОТГ привітали професійних водіїв зі святом добрими побажаннями та маленькими подарунками.
Тож, вітаємо всіх водіїв, працівників автотранспорту та дорожної галузі з Днем автомобіліста!