Оголошення щодо Стратегії розвитку громади

Дата: 12.10.2018 08:25

ОГОЛОШЕННЯ!!!
18 вересня 2018 року відбулося 1-ше засідання РОБОЧОЇ ГРУПИ з розробки «СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПЛИСКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» на принципах залучення громадськості, де буде врахована кожна думка та побажання кожного жителя Нашої громади в процесі написання та розробки такого важливого для об’єднаної територіальної громади документу!
РОБОЧА ГРУПА складається тільки з представників ПЛИСКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
Для розробки стратегії розвитку Нашої громади було залучено кращих міжнародних спеціалістів в цьому напрямі з Польщі та України.
На сьогодні були зроблені перші практичні кроки, а саме ми запитали наших молодшеньких жителів громади, які ще ходять до школи і дитячих садочків, про їхнє уявлення Нашої громади в майбутньому. Відповідь була швидка – це велика кількість творчих робіт діток, які будуть враховані в Стратегію розвитку ОТГ .
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ОТГ!!!
ВАМ БУДУТЬ ТАКОЖ НАДІСЛАНІ АНКЕТИ З ОПИТУВАННЯМ !!!
ПРОСИМО НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ ДО ЖИТТЯ ГРОМАДИ ТА ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ В АНКЕТІ!!!!
ХТО НЕ ОТРИМАЄ АНКЕТИ МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВАШОГО СЕЛА, ЩОБ ЇЇ ОТРИМАТИ.
ЗАПОВНЕНІ АНКЕТИ ВІДДАЄМО ДО СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВАШОГО СЕЛА!