З днем пошти!

Дата: 09.10.2018 09:53

9 жовтня у світі відзначають День пошти. Яка історія свята і звідки воно до нас прийшло? Всесвітній день пошти відзначають на планеті в рамках щорічного Тижня листа. Відзначається свято під егідою ООН, значиться в списку Міжнародних днів.
У Плисківській ОТГ привітали людей, які працювали та зараз працюють на пошті, вручивши грамоти за сумлінну працю та невеличкі подарунки.
Шановні працівники поштового зв'язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!
Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.
Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль.