Показ фільму на День батька

Дата: 17.09.2018 11:08

День батька — щорічне свято на честь татусів, що відзначається в більшості соціально розвинутих країн. В Україні статусу офіційного це свято не має. Наразі День Батька відзначається в Україні в третю неділю червня або в третю неділю вересня.
На честь свята для учнів Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у сільському будинку культури показали художній фільм "Ми купили зоопарк".
Кіно розкриває саме роль батька у житті дітей: Бенджамін Мі після смерті дружини сам виховує сина і доньку. Він вирішує трохи змінити життя, і переїхати з мегаполіса в тихе і спокійне місце. Бенджамін набуває кілька гектарів землі з гарним і великим будинком. На цій території також знаходиться зоопарк, який переживає не найкращі часи. Так для головних героїв фільму починається нове життя, наповнене смішними ситуаціями і різними курйозами. Сімейство Мі чекає зустріч з новими друзями, боротьба за життя своє та зоопарку.