У с. Сиволож відремонтували центральну дорогу

Дата: 14.09.2018 08:56

Плисківська об’єднана територіальна громада – одна з наймолодших в області. Вона утворена менше року тому.

В громаді у 5 населених пунктах проживає близько 3 тисяч жителів. Є 3 школи, 3 дитсадка, амбулаторії, ФАПи і заклади культури.

Головні проблеми для переважної більшості новостворених ОТГ: занедбана соціальна інфраструктура, розбиті дороги, відсутність вуличного освітлення, брак робочих місць.

У Плисківській громаді відразу ж почали працювати над їх вирішенням. Вперше за 40 років в селі Сиволож відремонтували центральну дорогу. Для місцевих – це велика радість. Дітям не доведеться йти до школи по калюжах.

Знайшлося чимало скептиків, які не вірили в реалізацію планів громади. Мовляв, голова - жінка не впорається із труднощами. Та , як показує практика все навпаки. Робота з відновлення інфраструктури сіл кипить.

Детальніше можна подивитися у сюжеті http://val.ua/site/news/105196