Дев`ята сесія сьомого скликання

Відбулася Дев`ята сесія сьомого скликання
Плисківської сільської ради.

На порядку денному :
1. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Плисківської сільської ради бібліотек-філій сіл Плиски, Велика Загорівка, Сиволож та Махнівка територіальних громад Плисківської сільської ради з комунальної власності Борзнянської районної ради.
2. Про безоплатну передачу в користування комунального майна комунальної власності Плисківської сільської ради Комунальному підприємству «Перспектива» Плисківської сільської ради
3. Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Перспектива» Плисківської сільської ради на 2018 рік
4. Про розгляд рішення загальних зборів громадян с.Сиволож Сиволозького старостинського округу Плисківської сільської ради від 21.07.2018 року.
5. Про представництво уповноважених на загальних зборах
громадян сіл Плисківської сільської ради.
6. Внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2017 року ,,Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік"
7. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади , за заявою .
8. Про вступ до асоціації об`єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Працюємо на благо наших жителів !