День пам'яті загиблим у Німецько-радянській війні
Дата: 22.06.2018 14:38
Кількість переглядів: 563
Та страшна війна увірвалась у кожну українську домівку та забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. Люди зазнавали безжальних розстрілів, потерпали від переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.
Проте український народ вистояв у жорстокій боротьбі із загарбником, своєю мужністю, силою духу та патріотизмом він довів любов і відданість Батьківщині та здолав лютого ворога.
У Плисківській ОТГ вшанували жертв війни, поклавши квіти до пам’ятників загиблим у Німецько-радянській війні. Був запрошений Голова ветеранської ради Брагінець Андрій Олександрович, йому вручили подяку та квіти. На честь полеглих воїнів відбулася панахида.
Дорогі наші ветерани, ми вдячні Вам за стійкість і мужність, проявлені в роки війни та у післявоєнний час, коли Ви відбудовували нашу країну.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/a7759132cd4afe0ab8f5184de900e819.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/de6de1197cc1b68c1f357b6a794d991d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/c25d570f68a1669e478d59a7b1e3fb56.jpg)
« повернутися