День пам'яті загиблим у Німецько-радянській війні

Дата: 22.06.2018 14:38

Та страшна війна увірвалась у кожну українську домівку та забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. Люди зазнавали безжальних розстрілів, потерпали від переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.
Проте український народ вистояв у жорстокій боротьбі із загарбником, своєю мужністю, силою духу та патріотизмом він довів любов і відданість Батьківщині та здолав лютого ворога.
У Плисківській ОТГ вшанували жертв війни, поклавши квіти до пам’ятників загиблим у Німецько-радянській війні. Був запрошений Голова ветеранської ради Брагінець Андрій Олександрович, йому вручили подяку та квіти. На честь полеглих воїнів відбулася панахида.
Дорогі наші ветерани, ми вдячні Вам за стійкість і мужність, проявлені в роки війни та у післявоєнний час, коли Ви відбудовували нашу країну.