Пришкільні табори на території Плисківської ОТГ
Дата: 19.06.2018 12:30
Кількість переглядів: 601
З метою організації у 2018 році змістовного, літнього відпочинку дітей на території Плисківської сільської ради працювали 3 пришкільні табори з денним перебуванням дітей при освітніх закладах. Окрім цього, діяли й літні мовні табори. Мета останніх - створити відповідне мовне середовище , розвивати зацікавленість учнів до вивчення англійської, німецької мов, розвивати творчі здібності, підтримувати обдарованих дітей.
Школярі провели дозвілля весело, цікаво, змогли реалізувати себе у творчих завданнях, отримали неймовірні враження та яскраві емоції.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/5328c26369a61096d4b0cf3307fb3591.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/5f412bdb872a8655092bc00f6f3742b0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/eed986de8813a309e24d78682de808ee.jpg)
« повернутися