День медичного працівника
Дата: 18.06.2018 10:01
Кількість переглядів: 406
Привітали працівників та ветеранів охорони здоров'я Плисківської ОТГ ! Це свято традиційно відзначається в нашій державі як професійне свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я співгромадян.
Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників галузі охорони здоров’я окрім зцілення очікують уваги, тепла і терпіння.
Вручила подяки та квіти працівникам Великозагорівської СЛА, Плисківської СЛА, Сиволозького ФАП, Махнівського ФАП, ветеранам медицини! Привітали пісенними і танцювальними номерами !
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/aa2b3b4fd27ba713584f204c8d80981b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/4dbeae351672425c78a9255736b89a9b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/25617903f613e921ed47c8505c7f497f.jpg)
« повернутися