Фестиваль
Дата: 12.06.2018 11:54
Кількість переглядів: 764
У Пісках відбувся фестиваль "Відродження українського села ,його духовності і культури". Жіночі співочі колективи сіл В.Загорівка , Махнівка , Плиски та танцювальний колектив " Веселка" Плисківської ОТГ прийняли активну участь і були нагороджені дипломами третього ступеня , за свої таланти та подарований настрій всім присутнім.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/45dd81611b172ce67d4c9247a95d5370.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/4821d16c0b21eca8d652540b5cb036d5.jpg)
« повернутися