Конкур малюнків на асфальті

Дата: 01.06.2018 15:07

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.Щодо самого Дня захисту дітей в Україні, то це свято було створено Указом президента №568/98 від 30 травня 1998 року "Про день захисту дітей". З того моменту в Україні 1 червня стало офіційним Днем захисту дітей. Також за роки незалежності Україна ухвалила законодавство з охорони дітей, яке відповідає європейським стандартам та Конвенції ООН з прав дитини.
Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їх захисту.
У Плисківській громаді  школа спільно з будинком культури організували  веселий конкурс малюнків на асфальті.  Дітки малювали, розважались , та вигравали цікаві призи , начальник відділу культури і туризму Вернигор В.О. , разом з директором пришкільного гуртка Плисківської ЗОШ,  Гордієнко О.В. вручили грамоти загонам .