Останній дзвоник
Дата: 25.05.2018 15:57
Кількість переглядів: 642
Сьогодні в Плисківській школі відбулося радісне і одночасно сумне свято «Останнього дзвоника». Він продзвенів, для учнів , констатуючи той факт, що вони завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвенів він для наших одинадцятикласників і покликав їх у незвідану дорогу майбутнього. Їх привітали директор школи Яременко А.Т. заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кравченко С.М. та начальник відділу освіти , молоді і спорту Вернигор І.В. , також виступили діти і батьки випускників.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/bffbf8b1c6c619af52f1bd764d206510.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/097cff740a59d55dc5dec8ddf8512536.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/21b08db84d4ba8e6ec5940dafb54c369.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/7791be0cbdee4274facf11255926c443.jpg)
« повернутися