Шкільний етап (Великозагорівська ЗОШ)
Дата: 24.05.2018 15:09
Кількість переглядів: 479
У Великозагорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Змагалися два курені «Чайка» (11 і 7 класи) і «Сокіл» (9 і 8 класи). Після шести проведених конкурсів («Впоряд», «Відун», стрільба з пневматичного пістолета, поштовх гирі 16 кг, естафета, перетягування линви) судді визначили переможців, якими стали козаки і козачки з куреня «Сокіл».
У перервах між конкурсами свої сили спробували і молодші школярі.
По завершенні свята всі присутні скуштували козацького куліша.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/c48a4e1c06ac8e9824136c9071012e7b.jpg)
« повернутися