Суботник
Дата: 05.04.2018 10:01
Кількість переглядів: 628
На початку весни одним з найактуальніших є питання підтримки санітарного стану громади, дотримання чистоти на вулицях та в центрі села.Сільський голова Вірко М.О. з колективом організували суботник, прибрали центральну вулицю с.Плиски.Ми сприяємо вихованню у молодого покоління та в усіх мешканців нашої громади, почуття патріотизму та любові до рідного краю, збереження природної чистоти навколишнього середовища.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/ec80aceafe2adcd67e4c7ea86fbd9425.jpg)
« повернутися