День українського добровольця
Дата: 20.03.2018 14:19
Кількість переглядів: 746
14 березня в Україні відзначають День добровольця, присвячений громадянам, які першими відправилися на Донбас протистояти російській агресії. Саме цього дня у 2014 році учасники Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області, щоб створити добровольчий батальйон.
З цієї нагоди у с.Велика Загорівка директор Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Федорченко Анатолій Віталійович, виконуюча обовязки старости Великозагорівського старостинського округу Смалій Олена Петрівна та депутат районної ради Вакуленко Микола Іванович вшанували загиблих в АТО: Савченка Юрія Борисовича та Лестуху Володимира Михайловича, поклавши квіти до міст їх поховання.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/acc70df55b6db712d02087909d4af50c.jpg)
« повернутися