Масляна
Дата: 23.02.2018 11:54
Кількість переглядів: 691
Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.
У навчальних закладах Плисківської ОТГ були проведені урочисті заходи , які відвідали Начальник відділу освіти Вернигор Ірина Василівна і заступник голови Кравченко Сергій Михайлович.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/310f583f8bc16476be051060d19719af.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/7c53104270bb967bdbad1e2b8a9c8932.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/a3b54b5270661e4b8fef1a604acaeef1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/0761312b74f7a6afe7d38da6d8f24023.jpg)
« повернутися