4 сесія 7 скликання 2 пленарне засідання

Дата: 05.03.2018 09:14

Відбулася 4 сесія сьомого скликання друге пленарне засідання . На сесію було запрошено Проскура В.А. та Горбащенко В.В.

Було розгянуто такі питання:

1. Про призначення відсоткової орендної ставки та терміну  дії договору ТОВ "Плиски-Агро" на території Плисківської сільської ради з урахуванням  можливостей сільськогосподарського підприємства.

2. Про розгляд пропозиції щодо перегляду договорів оренди , орендарів села В. Загорівка Плисківської ради , ПП"Рябчун Сергій Степанович " та гр. Савченко В.А.

3. Про становлення ставок єдиного податку на території громади на 2018 рік та  затвердження Положення про єдиний податок .

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2017 року "Про сільський бюджет ОТГ на 2018 рік "

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки на території Плисківської с/р с.Сиволож Гришковець О.М.

6. Про створення комісії для напрацювання комплексу Заходів, присвячених Петрункевичу І.І.Фото без описуФото без описуФото без опису