A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Щорічно, в третю неділю листопада, відповідно до Резолюції ООН в усьому світі проводяться заходи до Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП

Дата: 19.11.2023 08:05
Кількість переглядів: 15

Метою цього дня є привернення уваги до жахливих масштабів смертності на дорогах та потенційних ризиків для всіх учасників дорожнього руху, створити потужну суспільну підтримку ідеям зміни свідомості учасників дорожнього руху в плані взаємоповаги, дотримання правил дорожнього руху, підвищення водійської культури, згадати загиблих у ДТП і проявити співчуття до сімей, які зазнали важких втрат.
На жаль, в Україні рівень смертності внаслідок ДТП один із найвищих в Європі. У числі основних причин – часто усвідомлене порушення правил дорожнього руху, перевищення швидкості, нетверезе водіння, низький рівень культури поведінки на дорозі, відсутність вчасної та належної допомоги постраждалим.
Щороку ми втрачаємо на дорогах в середньому 3 тис. своїх громадян. Така статистика шокує і засмучує. Бо ці життя обірвалися раптово. Хтось думав, що це не може трапитися з ним. Хтось покладався на удачу. А хтось просто не очікував, що злий фатум чекає за рогом. Але їхні життя й долі, на жаль, змінилися в одну мить.
Так, уже неможливо повернути втрачені життя, але в наших силах запобігти майбутнім трагедіям – неухильно дотримуватися правил безпеки на дорозі, бути обачними, свідомими, берегти себе і тих, хто поруч!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора