Сьогодні, 26 березня, День Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2023 08:22

Шановні військовослужбовці!
Щиро вітаємо вас з Днем Національної гвардії України.
Нехай наша повага та вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі - служіння українському народу. Вклоняємося вам за все, що ви робите. Бажаємо мужності , здоров’я, удачі та миру.
Національна Гвардія була відновлена, коли ворог почав свій підступний наступ.
У 2014 році Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну Гвардію України».
Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції.
До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.
Це люди, на яких ми всі можемо покластися у важку мить. Честь та хвала відважним воїнам!
Слава Національній гвардії України!
З повагою, Плисківський сільський голова Марина ВІРКО, виконавчий комітет Плисківської сільської ради.