Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Народного депутата України Анатолія ГУНЬКА

Дата: 12.03.2023 08:24

Сьогодні, 12 березня, святкує День народження Народний депутат України Анатолій ГУНЬКО.
Шановний АНАТОЛІЄ ГРИГОРОВИЧУ!
Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня Народження!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою, невичерпної енергії, успішної праці. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.
Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Наснаги Вам та усіляких гараздів, довгих щасливих літ, мирного майбуття.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО,  депутатський корпус та колектив виконавчого комітету ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради.