Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 11.11.2022 17:15

Шановні жителі Плисківської ТГ!
11.11.2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради, яке пройшло під головуванням заступника голови виконавчого комітету Ірини ВЕРНИГОР.
В проведенні засіданні прийняли участь 8 членів виконавчого комітету.
Згідно порядку денного присутні розглянули поточні питання життєдіяльності громади, в тому числі:
1.Про стан протипожежної безпеки на території сільської ради.
2.Про результати проведення культурних заходів по Плисківській сільській раді за 2022 рік.
3. Про затвердження плану направлення слухачів з функціонального навчання у сфері цивільного захисту до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на 2023 р.
4.Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомості.
5. Про вшанування пам’яті загиблого воїна В’ЯЛОГО Анатолія Федоровича
6.Про затвердження актів обстеження на видалення дерев на території с.Велика Загорівка та с.Сиволож Плисківської сільської ради.
7.Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, за жовтень 2022 року.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.