Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня військового капелана

Дата: 25.10.2022 09:11

Шановні жителі Плисківської ТГ!
Сьогодні в Україні відзначають День військового капелана.
Його приурочено до дня вшанування святителя Мартина Милостивого, єпископа Турського, якого вважають засновником військового капеланства і покровителем військових капеланів.
Словом і вчинком, порадою й увагою, добротою та співчуттям військовий капелан оберігає душі бійців, зцілюючи їхні невидимі рани. Подібно до свого покровителя Мартина Турського, який не вагаючись розрізав свій плащ, щоб поділитися його теплом зі змерзлим перехожим, військові капелани огортають українських воїнів молитвою і зігрівають проповіддю, зміцнюючи віру в життя серед жаху смерті.
Військові капелани — воїни світла, які не беруть до рук зброю. Місія священників на війні особлива — своїм невтомним душпастирським служінням плекати у воїнах віру в Господа, добро і людяність.
Щиро вітаю з Днем капелана! Здоров'я вам, шановні отці, мужності та Божої підтримки. Честь і хвала українським капеланам, що несуть Слово Боже нашим Захисникам!
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ