Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради, під головуванням заступника голови виконавчого комітету Ірини ВЕРНИГОР

Дата: 14.10.2022 16:49

У проведенні засідання взяли участь 8 членів виконавчого комітету.
Згідно порядку денного присутні розглянули низку поточних питань з життєдіяльності громади, в тому числі:
1. Про використання земель запасу, резервного і водного фондів, інших земель комунальної власності та дотримання зобов’язань щодо орендної плати за дані земельні ділянки орендарями.
2. Про виконання та наповнення бюджету сільської ради за 9 місяців 2022 року.
3. Про організацію проведення щорічної інвентаризації грошових коштів, матеріальних цінностей та розрахунків.
4. Про вшанування пам’яті загиблого воїна СОЛДАТА Олега Олексійовича.
5. Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, за вересень 2022 року.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради