Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва і свята Покрови Пресвятої Богородиціі!

Дата: 14.10.2022 08:42

Мужні, незламні наші Захисники і Захисниці!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Низький уклін Вам наші найкращі. Перемоги, здоров'я та Божого захисту!
Віри, надії та миру!
Нехай Матір Божа захищає від усякого лиха кожного Захисника і Захисницю, оберігає на життєвих дорогах, надає сил на нові звершення та перемоги! Міцного здоров'я, відваги, мужності, незламності духу, мирного неба і пам'ятайте - ми чекаємо вас вдома.
Низький уклін ветеранам, вічний спокій душам загиблих Героїв.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Слава нації!
З глибокою повагою і шаною, з вдячністю Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ