Привітання Марини ВІРКО Плисківського сільського голови з нагоди Дня народження Світлани ХОМЕНКО - спеціаліста Махнівського старостинського округу

Дата: 07.10.2022 08:03

Сьогодні святкує свій день народження Світлана ХОМЕНКО - спеціаліст Махнівського старостинського округу.
Шановна Світлано Анатоліївно!
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження.
Бажаю Вам мирного неба, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, друзі. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. У цей радісний день Вашого народження бажаю Вам красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я, благополуччя, натхнення і творчості.
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.