Співчуття Марини ВІРКО сільського голови Плисківської ТГ Ніні Григорівні МАКСИМЕНКО прибиральниці службових приміщень сільської ради

Дата: 14.09.2022 16:29

З глибоким болем і сумом повідомляємо, що 10 вересня 2022 року в Донецькій області, виконуючи військовий обов’язок, загинув Ярослав МАКСИМЕНКО, внук Ніни Григорівни МАКСИМЕНКО прибиральниці службових приміщень сільської ради.
Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради і від мене особисто прийміть наші співчуття.
Не можливо втамувати пекучий біль. Війна забрала життя світлої людини, молодого юнака, якому було лише 20 років. Щиро співчуваємо Ніні Григорівні і сім'ї Олександра МАКСИМЕНКА, рідним загиблого… Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову в глибокій скорботі. Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі.
Світла і вічна пам’ять Герою!
З сумом, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ