Вітання Плисківського сільського голови Марини Вірко з нагоди Великодніх свят.

Дата: 02.05.2021 08:51

Прийміть мої найщиріші вітання із ВЕЛИКОДНЕМ — великим і головним святом всього християнства! Дорогі християни, жителі Плисківської громади, друзі! Сьогодні — найсвітліше свято в році. Чути передзвін дзвонів, християнський світ осяяний радістю, добром та добротою. Нехай Господь береже у вашому домі злагоду, а в душі спокій. Нехай це весняне свято наповнить ваш будинок зарядом позитивних емоцій, запахом печених пасок, розписних яєць і почуттям щирої віри. А молитви розкриють душі рідних і близьких для світу та спокою. Це день, коли вищі сили на радощах готові виконати будь-які бажання вірюючої людини. Бажаємо вам, щоб так і сталося. Радійте приходу Світлого дня. Миру вам і благополуччя. Христос Воскрес ми говоримо з надією і посмішкою. Бажаємо, щоб мир, добро з небес сьогодні зійшли та подарували здоров’я вам, радості, умиротворення, спокою у душі, святого натхнення, підтримки близьких, допомоги від друзів, всіх мирських благ і стола святкового, і віру в краще, в любов, в надію, удачу, та багато світлих днів. Зустрічайте Воскресіння Христа дарами природи, накривайте на стіл і відзначайте.

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ! ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!
З великою повагою, Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)