Відбулося п'яте засідання робочої групи з написання Стратегії культурного розвитку Плисківської громади.

Дата: 26.04.2021 17:46

Сьогодні 26 квітня 2021 року за дорученням сільського голови Плисківської сільської ради Марини Вірко відбулося п'яте засідання робочої групи з написання Стратегії культурного розвитку Плисківської громади. Члени Робочої групи визначили пріоритети та внутрішні фактори. Сформували Стратегічні та операційні цілі розвитку культури Плисківської територіальної громади. В роботі засідання взяли участь начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Валентина Вернигор, спеціаліст відділу Оксана Лазоренко, старости старостинських округів Плисківської сільської ради та керівники закладів культури.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)