Основні події, заходи в Чернігівській області з 11 по 17 січня 2021 року

Дата: 07.01.2021 10:23

понеділок

Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації з актуальних питань забезпечення життєдіяльності області.

Проводить Коваленко А.М. – голова облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим визначенням.

понеділок

Оперативна нарада з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних управлінь, організацій та служб.

Проводить Загайний В.А. – перший заступник голови облдержадміністрації.

Облдержадміністрація. Початок о 10:00.

понеділок

Оперативна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Проводить Савченко О.П. – заступник голови облдержадміністрації.

Облдержадміністрація. Початок о 10:00.

11-16 січня
 понеділок – субота

Курси підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів інтернатного типу та навчально-реабілітаційних центрів на тему «Удосконалення професійної компетентності керівника інтернатного закладу» (дистанційна форма).

Управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського. За окремим  планом.

14 січня
 четвер

Вебінар на тему «Ведення бізнесу у період локдауну. Продаж
 товарів та послуг дистанційно».

Проводить Департамент розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації спільно з ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Початок об 11:00.

14 січня
 четвер

Робоча нарада щодо підсумків діяльності Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації за 2020 рік.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом тижня

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Проводить Коваленко А.М. – голова облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом тижня

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом тижня

Виїзд Регіональної атестаційної комісії до ТОВ «Нива 2008» щодо присвоєння підприємству статусу суб’єкта з племінної справи у молочному скотарстві.

Проводить Департамент розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації.

ТОВ «Нива 2008» (с. Коломійцівка Макіївської територіальної громади). За окремим планом.

Протягом тижня

Навчання за програмами підвищення кваліфікації (дистанційна форма):
 спеціалістів апарату, структурних підрозділів обласної, районних державних адміністрацій, виконавчого апарату обласної ради та Управління комунального майна обласної ради, районних рад, територіальних громад (12-13.01); державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування (14.01); державних службовців окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації (15.01); працівників виконавчих апаратів рад територіальних громад, відповідальних за екологічну складову розвитку території (15.01).

Проводить КЗ «Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій».

Заступник голови

облдержадміністрації       Олександр САВЧЕНКО