РОБОЧА НАРАДА

Дата: 08.01.2020 12:28

З метою вирішення актуальних проблем сьогодення 08 січня 2020 року сільський голова МАРИНА ВІРКО провела нараду за участю: заступника сільського голови СЕРГІЯ КРАВЧЕНКА, секретаря, керуючої справами, начальників відділів та головних спеціалістів, директора центру надання соціальних послуг Плисківської сільської ради. Начальники відділів прозвітували про свою роботу, яка була виконана протягом тижня. Під час наради визначено проблемні питання , щодо супроводу сімей, які опинилися в тяжких сімейних обставинах.
Сільським головою М.О. ВІРКО надані рекомендації і пропозиції по впровадженню іновацій при проведенні культурних заходів з метою збереження та відродження культурної спадщини нашого краю.
Намічені конкретні заходи, щодо звітування за проведену роботу в громаді за 2019 рік.
Також на нараді узгоджені дати проведення чергових сесій та засідань виконкому на І квартал 2020 року.