Зупинення процедури визначення переможця конкурсу на посаду директора Плисківської ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Дата: 03.01.2020 14:22

Сільський голова Вірко М. О., керуючись приписами статей 32, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення дотримання принципів, передбачених Законом України "Про освіту" та Законом Украни "Про загальну середню освіту",  в процесі проведення конкурсу на заміщення посади директора Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Плисківської сільської ради, враховуючи надходження скарги від учасника вказаного конкурсу (кандидата на посаду) та необхідність перевірки обставин, викладених в такій скарзі своїм РОЗПОРЯДЖЕННЯМ від 02 січня 2020 року №01 Зупинила процедуру визначення переможця конкурсу на посаду  директора Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Плисківської сільської ради, до завершення перевірки обставин, викладених в скарзі учасника конкурсу (кандидата на посаду)