НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ФАХІВЦІВ СФЕРИ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ДО ПОЛЬЩІ

Дата: 11.11.2019 15:05

03 - 09 листопада відбувся навчальний візит фахівців сфери соціальних послуг Плисківської об'єднаної територіальної громади начальника служби у справах дітей ЛЮДМИЛИ БРАГІНЕЦЬ та начальника відділу соціального захисту та охорони здоров'я ЛАРИСИ МОХОНЬКО до Польщі на тему:"Соціальні послуги в громадах - підтримка реформи соціальної політики в Україні". ЙОАННА РАЙКА провела ознайомчу лекцію на тему:"Система соціальної допомоги в Польщі". Учасники візиту відвідали Люблінське воєводське управління, відділ соціальної політики та регіональний центр. Пізнавальним було відвідати Дім самодопомоги в м. Любартув, дім соціальної допомоги у Коцку. Дуже насиченим був візит в Юзефові. Учасників вітав бургомістр. Відвідини закладів соціальної економіки: семінари трудової терапії, будинок самодопомоги в середовищі. соціальне житло. світлиця для дітей та молоді. Запам'ятався пункт допомоги дитини і сім'ї - цікава презентація діяльності осередка денної підтримки - соціальних послуг осередка, таких як опіка, допомога асистента сім'ї та зустріч з працівницями Ханна Малетка і Анна Куява.Оглядини саду Університету третього віку в Тлущі і майданчик розваг "Медове село" та зустріч зі слухачами Університету і його кооординаторкою Александрою Сконєчною. Цікавими була зустріч з випускниками КСІ, їхніми лідерами - МАРТА КУЛАК та ВЄСЛАВ ТАРАХ.